|
|
|
|
|
 |
 |
|
 |
|
|
Paul & Joe @ Perfectly Basics e-shop
Naar Sophie Albou’s smaak was de Franse mode een beetje saai en daar moest volgens haar verandering in komen.
In 1995 startte zij Paul & Joe (vernoemd naar haar twee zonen Paul en Joe) voor heren en in 1996 kwam daar de dameslijn bij. Sinds de komst van de dameslijn begon de populariteit te stijgen en groeide Paul & Joe uit naar een groots internationaal high fashion merk.
Albou laat zich door van alles om haar heen inspireren; de natuur, speciale vondsten op vlooienmarkten, japanse manga en ook mensen op straat, maar het benaderen van vreemde mensen werkt niet altijd zoals ze heeft bedacht. “Soms werkt het, soms niet, soms schrikken mensen van me”, geeft ze toe aan Vanity Fair schrijfster Eve Epstein.
Paul & Joe collecties zijn te herkennen aan een mooie mix tussen Parijse vintage, klassiek en modern met verfijnde details en creatieve bijzonderheden. Sterren als Cameron Diaz, Kate Moss, Helena Christensen, Sharleen Spitieri en Vanessa Paradis zijn al gespot in de prachtige creaties van Paul & Joe.
|

Paul & Joe Flower Dress White/Blue
Chiffon summer dress by Paul & Joe with a beautiful flower print
€ 349,95
€ 139,95

M Missoni Silk Kaftan Peach/Blue/Yellow
Iconic retro patterned kaftan from M Missoni in semi-sheer silk
€ 429,95

Closed Striped Sweater Cocoon White
Classic striped cotton sweater from Closed in soft double-faced knit
€ 119,95

Repeat Silk Camisole Street
Lovely silk satin camisole from Repeat that flatters your curves
€ 89,95
€ 39,95

Repeat Frivolous Top Leaf
Feminine jersey top by Repeat with charming layering from waist
€ 79,95
€ 19,95

Filippa K Aileen Wallet Deep Coral
Classic leather wallet from Filippa K that easily fit all your cash and cards
€ 79,95
|
|
|
 |
|
|
|
|